Селекција Слоге 2012. годиште

Лига будућих шампиона – Добар старт Бајинобаштана

У организацији СОС канала у Ужицу се одржава традиционални турнир у фудбалу под називом „Лига будућих шампиона“. Такмичење траје од

Више
Брзопотезно првенство у шаху

Шах клуб Бајина Башта – Мијановић најбољи у цугеру

После освајања првог места у Централној лиги Србије и пласмана у Другу лигу централне Србије, Шах клуб Бајина Башта организовао

Више

Фудбал: Победом у Ужицу Слога завршила полусезону

ФК Јединство Путеви – ФК Слога Бајина Башта 1:2 (1:1) У последњем колу јесењег дела првенства Западно-моравске зоне фудбалери Слоге

Више
Михаило Селаковић са тренером Студента Јованом Арсеновићем

Феноменални Михаило Селаковић – Јагодини дао 61 кош

Љубитељи кошарке у Бајиној Башти уживали су у утакмици прошлог кола између домаћег Студента и Јагодине игране у оквиру 7.

Више
Играчи Слоге излазе на терен

Западно-моравска зона: Слога – Будућност (Ариље) 1:1 (0:1)

СЦ „Браћа Милутиновић“. Гледалаца: 400. Судија: Немања Богдановић (Чачак). Стрелци: Марјановић у 73. минуту за Слогу, а Грујичић у 5.

Више
Кнежевић поново стрелац

Слоги и Перућцу по бод, Вишесава одложила утакмицу

Са гостовања у Севојну и Ужицу фудбалери Слоге и Перућца вратили су се кући са половичним успехом, освојили су по

Више
Радост играча Црнокосе

Западно-моравска зона, Црнокоса – Полет 1:0 (1:0)

Друга Рујкетова победа Kосјерић – Градски стадион. Гледалаца: 100. Судија: Амер Солаковић (Бродарево). Стрелац: Ђурић у 11. минуту за Црнокосу.

Више
Милисав Ристивојевић са судијама

ФК Слога – Милисав Ристивојевић директор Омладинске школе

У жељи да  појача рад са млађим играчима, управа Фудбалског клуба Слога из Бајине Баште одлучила је да именује директора

Више
Детаљ са утакмице месних ривала Вишесаве и Перућца ФОТО: М.Андрић

Златиборска окружна лига: Победе Перућца и Вишесаве

Оба наша представника у Златиборској окружној фудбалској лиги  забележила су  у недељу  победе.  Као домаћини у оквиру 12. кола Перућац

Више

Западно-моравска зона: СЛОГА-ПРИЈЕВОР  2:0 (0:0)

У 12. колу Западно-моравске зоне Слога је забележила победу на свом терену против Пријевора и остала у трци за прво