ОДЛИЧЈА Марјановић, Савић, Лукић и Живановић

Блистали кајакаши Дрине на првенству Србије

У Ушћу на Ибру одржано је 19. и 20. септембра овогодишње првенство Србије у кајаку на дивљим водама. Надметање се

Више
Председник ФК Слога Предраг Живковић

Слога кивна на суђење у Љубићу: СУДИЈА ВАСИЉЕВИЋ УТИЦАО НА РЕЗУЛТАТ

У минулом колу Западно-моравске зоне Слога је доживела минималан пораз у Љубићу. Полет је голом Василића у 62. минуту освојио

Више

Фудбалски викенд:Порази Слоге и Перућца, победа Вишесаве

У  шестом колу првенства Западно-моравске зоне фудбалери Слоге поражени су на гостовању у Љубићу од домаћег Полета резултатом 1 0.

Више
КАДЕТИ СЛОГЕ СА ТРЕНЕРОМ ТИМОТИЈЕВИЋЕМ

Друга Западно- моравскa лигa: Кадети Слоге на првом месту

У текућем првенству Друге Западно-моравске лиге кадети ФК Слога играју изванредно. У прва четири кола, укупно их има девет, они

Више
ДРУГИ ЕВРО ГОЛ МИЛУНА БОЖИЋА ФОТО; М.Андрић

Слога прва, минималан пораз Вишесаве, агонија Перућца

Победом над Омладинцем из Заблаћа  од 2:0 фудбалери Слоге  су након пет одиграних кола преузели вођство на табели Западно –

Више
Радост Божића двоструког стрелаца

Западно-моравска зона- Слога – Омладинац 2:0 (2:0)

Спортски центар “ Браћа Милутиновић“. Судија Ненад Ђорђевић (Ариље). Стрелци: Божић у 8.. и 39. минуту. СЛОГА- Голубовић, Петковић,

Више
ФК СЛОГА- КАДЕТСКА СЕЛЕКЦИЈА СА ТРЕНЕРОМ ДЕЈАНОМ ТИМОТИЈЕВИЋЕМ

КАДЕТИ СЛОГЕ ПОБЕДИЛИ ЧАЧАНЕ У ДЕРБИЈУ

У дербију трећег кола Друге Западно-моравске лиге  кадети Слоге данас (12. септембра) победили су на свом терену тим Гаучоса из

Више
Радост кадета након победе над Златибором

ФК Слога:КАДЕТИ ИГРАЈУ ДЕРБИ У СУБОТУ

Кадетска селекције Слоге, предвођена тренером Дејаном Тимотијевићем, одлично је стартовала у првенству Друге Западно-моравске лиге. Куфини изабраници  у првом колу

Више
КК Студент -Милинковић са Чолићем и Јовановићем -

Појачава се КК Студент: Дошао Ненад Милинковић

У Кошаркашком клубу Студент чине све како би у наредном првенству Прве регионалне лиге –Запад имали добре резултате. Поучени искуством