Српска лига, Запад: Наставља се агонија Слоге

СЛОГА (ББ) - РЕАЛ (Подунавци) 0 :1СЛОГА (ББ) - РЕАЛ (Подунавци) 0 :1СЛОГА (ББ) - РЕАЛ (Подунавци)

Полусезону у Српској лиги, у групи Запад, фудбалери Слоге завршили су новим поразом.  У последњем 15. колу јесењег дела првенства, одиграном данас,  изгубили су на свом терену од Реала из Подунаваца са 1: 0. Гости су повели у последњем минуту првог полувремена, а могли су да тријумфују и убедљивије да су у самом  финишу утакмице искористили  најстрожу казну коју је осујетио Голубовић одбранивши ударац са 11 метара.

Ни самободрење није помогло
Ни бодрење није помогло

Јесењи  учинак  Слоге је за велику за бригу – три победе, два нерешена резултата и чак 10 пораза. Са 11 освојених бодова Слога  заузима 14. место на табели. Исти број бодова има и претпоследња ариљска Будућност, а бод мање „фењераш“ Слога из Краљева.  У претходна три кола Бајинобаштани су освојили само један бод и то на гостовању у Ваљеву против Будућности  Крушика 2014 ( 0 :0), код куће су поражени од краљевачке Слоге ( 0:1)  и на гостовању у Тутину (1: 0).