Слоги и Перућцу по бод, Вишесава одложила утакмицу

ByББ ГЛАС

10. новембар 2019. , , ,
Најбољи Слогин стрелац Кнежевић у акцији Кнежевић поново стрелацНајбољи Слогин стрелац Кнежевић у акцији

Са гостовања у Севојну и Ужицу фудбалери Слоге и Перућца вратили су се кући са половичним успехом, освојили су по бод у сусретима са Севојном и Првим партизаном. Слога је у оквиру 13. кола првенства Западно-моравске зоне са Севојном одиграла нерешено 1:1,  а оба гола постигнута су у другом полувремену. Слога је у 50. минуту повела са 1:0 голом Кнежевића са беле тачке. Домаћин је у 72. минуту изједначио а стрелац је био Драгутиновић. У првих пола сата Слога је имала четири стопроцентне прилике за постизање гола али их није искористила. Прва три места на табели заузимају Слобода са 35., Будућност са 33 и Слога са 31. бодом.

У наредном 14. колу игра се дерби у Бајиној Башти, Слога дочекује другопласирану ариљску Будућност.

У Златиборско окружној лиги играно је 13, последње коло јесењег дела првенства Перућац је као гост поделио бодове са претпоследњим на табели ужичким Првим партизаном – 1:1. Вишесава је одложила своје гостовање у Здравчићимам где је требало да игра са Омладинцем. Табела: Ариљска рампа 33, Перућац 27. Вишесава је десета са 16 бодова и  једном мање одиграном утакмицом. На зачељу су Први партизан са седам и Котроман без бодова.