Општински дерби: Перућац бољи од Вишесаве

Lazić postiže prvi gol za Perućac
Dejan Marjanović
Marjanoviću ukazana pomoć u Domu zdravlja
Detalj sa opštinskog derbija Perućac-Višesava

У претпоследњем колу  фудбалске Златиборске окружне лиге игран је општински дерби у  Спортском центру “ Браћа Милутиновић“ на терену са вештачком травом. Перућац је са 2:1 победио Вишесаву и тако задржао теоретске шансе за друго место. Тек после последњег кола, које се игра у среду, знаће се ко испада из лиге, последњи Лауш или Вишесава. Вишесавцима може да помогне Перућац пошто он дочекује Лауша, Вишесава је гост Црнокосе  из Косјерића. Општински дерби донео је борбену игру у којој је Перућац за нијансу био бољи и освојио бодове. Повели су Перућани голом Лазића у 27. минуту.  Десет минута касније Арсенијевић је евро голом донео изједначење. У 60.минуту дошло је до озбиљније повреде ноге бека Перућца Дејана Марјановића. Интервенисала је екипа Дома здравља па му је пружена помоћ на терену и у тој установи. Према речима секретара Перућца Мирослава Лакића, повреда је санирана, али предстоји одсуствовање са терена. Само што је сусрет настављен, Матић је лобовао голмана Вишесаве Негића и тако поставио коначан резултат.

Текст и фото: М.Андрић