Нови тријумф Слоге, савладана Црнокоса у Косјерићу, Голубовић одбранио пенал

ИГРАЧИ СЛОГЕ ИЗЛАЗЕ НА ТЕРЕН

Неизвесно до краја: Детаљи са утакмице у Косјерићу

Фудбалери Слоге забележили су  четврту узастопну победу у првенству Западно-моравске зоне. У Косјерићу су, голом Кнежевића у 80. минуту, савладали Црнокосу са 1:0.  Тријумф је утолико значајнији јер је остварен са  играчем мање јер је судија неколико минута пре одлучујућег поготка искључио играча Слоге Станића. Крајем првог полувремена арбитар је показао црвени картон и Слогином комесару за безбедност МилисавуРистивојевићу. Највеће заслуге за  победу припадају Слогином голману Дејану Голубовићу који је у 77. минуту одбранио ударац са беле тачке.

Треба рећи да су и домаћи фудбалери Црнокосе имали неколико веома изгледних прилика за постизање гола које нису искоришћене што због непрецизности а највећим делом и због изврсних интервенција голмана Слоге Голубовића.

У  петом колу Слога игра на свом терену са екипом Полета из Трбушана.

Портал ББ глас- Фото:М.Андрић