КАДЕТИ СЛОГЕ ПОБЕДИЛИ ЧАЧАНЕ У ДЕРБИЈУ

ФК СЛОГА- КАДЕТСКА СЕЛЕКЦИЈА СА ТРЕНЕРОМ ДЕЈАНОМ ТИМОТИЈЕВИЋЕМФК СЛОГА- КАДЕТСКА СЕЛЕКЦИЈА СА ТРЕНЕРОМ ДЕЈАНОМ ТИМОТИЈЕВИЋЕМФК СЛОГА- КАДЕТСКА СЕЛЕКЦИЈА СА ТРЕНЕРОМ ДЕЈАНОМ ТИМОТИЈЕВИЋЕМ

У дербију трећег кола Друге Западно-моравске лиге  кадети Слоге данас (12. септембра) победили су на свом терену тим Гаучоса из Чачка са 3:1. Била је то трећа победа Бајинобаштана која им је омогућила да тренутно буду на челу Лиге са максималним бројем бодова.

Читав сусрет са Чачанима протекао је у надмоћној игри Бајинобаштана. Изабраници тренера Дејана Тимотијевића дошли су у вођство у 35. минуту голом  Лазара Савића. Пет минута касније било је 2:0 након поготка Бојана Маринковића. Гости су у 54. минуту смањили предност Слоге. У 60. минуту Владимир  Кнежевић је поставио коначан резултат од 3:1. Према речима директора Слогиних млађих селекција Милисава Ристивојевића, у наредном колу Слога је домаћин, а противник ће јој бити  Таково из Горњег Милановца.