Западно-моравска зона: Слога -Полет (Трбушани) 2:1 (2:1)

ИГРАЧИ СЛОГЕ ИЗЛАЗЕ НА ТЕРЕН

Слога је забележила и пету узастопну победу у првенству Западно-моравске зоне. Данас је на свом терену савладала екипу Полета из Трбушана са 2:1  и са 15 освојених бодова се налази на челу табеле. Све је решено у првом полувремену када су постигнута сва три гола. Најпре су Божић у 18, а потом Кнежевић у 30. минуту довели Слогу у вођство од 2:0 и када се очекивало да ће бити још голова у мрежи гостију Тутуновић је у 42. смањио на 2:1. У другом полувремену Слога је била надмоћнија од свог ривала,, створила неколико изгледних прилика  али их нападачи нису искористили. Ужички судија Ненад Глигоријевић није имао тежак задатак и обавио га је  без иједне грешке.   Данас су игране још две утакмице 5. кола, Будућност -Луњевица 4:2 и Севојно – Слобода (Чачак) нерешено – 0:0.

У наредном 6. колу 22. септембра Слога гостује у Новој Вароши где се састаје са екипом Златара.