Западно-моравска зона: СЛОГА  ПОБЕДИЛА У НОВОЈ ВАРОШИ

Слога на гоистовању у Новој Вароши освојила сва три бодаДвоструки стрелац Милун Божић

У оквиру 12.кола Западно-моравске зоне Слога је имала успешно гостовање у  Новој Вароши. Изабраници тренера Владислава Росића освојили су три бода победивши Златар са 2:1. Први гол за Подрињце дао је Милун Божић у 35. минуту. Исти играч постигао је и други гол у 50. минуту и то из пенала. Слога је играла у саставу: Голубовић, Андрић, Милосављевић, Станић, Ж. Костадиновић, М. Костадиновић,  Јашић, Николић, Божић, Јанковић, Ивановић.

Са 23 бода Бајинобаштани држе прикључак за врх. Воде Таково и Будућност са по 31 бодом. Ове екипе су забележиле победе на свом терену у 12. колу. Таково је победило Севојно  на свом трену са 3:0, а Будућност Пријевор са 2:1 у Ариљу.  Слога последњу јесењу утакмицу играће идуће суботе. Биће домаћин имењаку из Сјенице.