Дуел Николића и МладеновићаДуел Николића и Младеновића

СЛОГА-РАМПА (ПОЖЕГА) 3:1 ( 1:1)
СЛОГА- Голубовић, П.Живковић, Андрић, Ђорђевић, Мијатовић, Тошић, Јевтић, Милосављевић, М. Живковић, Божић, Николић. Играли су још: Павловић, Петковић, Јанковић, Шерфези, Матић, Ф. Филиповић, Лукић, Југовић, С. Филиповић, Ђерић, Петровић.
РАМПА- Синђелић, Бабић, Богдановић, Радовановић, Ђорђевић, Младеновић, Недељковић, Б. Цвијовић, Сарић, М.Цвијовић, Терзић. Играли су још : Весић, Ивановић, Ристовић, Смиљанић.
У генералној проби пред почетак првенства у Западно-моравској зони Слога је добром игром победила новајлију у лиги Рампу из Пожеге. Изабраници тренера Владимира Јашића доминирали су током целе утакмице. Осим три гола, пропустили су неколико зрелих шанси за убедљивији резултат. Гости су први и једини пут у првом полувремену извели добру акцију у 17. минуту. Шутирао је Терзић са око 18 метара, лопта се одбила од Слогиног блока, променила правац и преварила голмана Голубовића. Изједначење је стигло у 32. минуту. Божић је лепо асистирао стрелцу М.Живковићу. На 2:1 повисио је Божић ефектним ударцем главом након прецизног центаршута Андрића у 56. минуту. Коначан резултат поставио је двоструки стрелац М. Живковић.

Слога - Рампа -Честитке двоструком стрелцу М.Живковићу
Честитке двоструком стрелцу М.Живковићу
Слога боља од Пожежана

Искористио је поигравање голмана Синђелића, украо му лопту и послао је у небрањену мрежу. У последњих 30 минута било је неколико добих напада домаћина, али се резултат није променио. Рампа је имала солидну шансу у последњем минуту након продора Терзића чији је шут заустављен слањем лопте у корнер.- Задовољан сам генералном пробом, целом игром и коначним резултатом. Мислим да има места за напредовање. Имамо леп играчки фонд, сви показују да се на њих може рачунати. Надам се да ћемо у првом колу освојити бодове у игри са Јасеном на нашем трену- каже тренер Слоге Владимир Јашић.
СЈАЈНИ ПИОНИРИ
Минулог викенда почело је првенство за пионире у Западно- моравској лиги. Слога је сјајно стартовала. Дечаци тренера Ратка Веселиновића победили су, као домаћини, са 16:0 Будућност из Ариља. У рекордној победи истакао се петоструки стрелац Лука Јовановић. У среду Слога игра у Чачку са Гаучосима утакмицу другог кола. Кадети су на свом терену у пријатељској утакмици играли 4:4 против Јединства Путева из Ужица. Према речима директора млађих Слогиних селекција Милисава Ристивојевића, у среду Слогине селекције младих фудбалера 2008-2012. годиште на Златибору ће одмерити снагу са Радничким из Ваљева.
ВИШЕСАВА НАДИГРАЛА ПЕРУЋАЦ
На терену са вештачком травом Вишесава је победила Перућац са 5:2. Код Вишесаваца се истакао са два гола повратник Ивановић , а код Перућана двоструки стрелац Симић. Према речима председника Вишесаве Филипа Аксентијевића, осим Игора Ивановића клуб је појачао и Мирослав Симић, некадашњи капитен омладинског тима Црвене звезде.

Текст и фото: М.Андрић