Пет голова у дербију – Слога – Јединство Путеви 3:2 ( 1: 1)

Radost igraca Sloge posle gola Nemanje ZivkovicaРадост играча Слоге после гола Немање ЖивковићаRadost igraca Sloge posle gola Nemanje Zivkovica

Фудбалери Слоге су  данас у 11. колу Западно -моравске зоне на свом терену савладали  Јединство Путеве из Ужица са 3: 2, у полувремену било је 1: 1.   Два пута су гости били у вођству, најпре је Страњаковић у 21. минуту савладао  Голубовића, у 26. Живковић је изједначио, да би Закоч у 80. поново  донео радост Ужичанима. Прослављајући погодак Закоч је скинуо дрес напуштајући терен и ваљевски судија Јован Раковић му је, због неспортског геста, показао пут у свлачионицу. Раковић је доделио још један црвени картон гостима, већ у 4. минуту Ужичани су остали без голмана Вујичића. У последњих десетак минута играчи Слоге су све подредили нападу што им се на крају исплатило. Костић је 82. минуту поравнао резултат на 2: 2,  а победоносни погодак постигао је резервиста Лукић у зауставном времену , у последњим секундама  меча.

Detalj sa utakmice Sloga-Jedinstvo Putevi (2)
Узбудљиво до последњег секунда
Igraci Sloge po zavrsetku utakmice sa Jedinstvom Putevi
Играчи Слоге после узбудљиве утакмице са Јединством Путеви

Слога је данас играла у саставу Голубовић, Тошић, Ђорђевић, Николић (Лукић ), Божић, Милосављевић (Филиповић), Андрић, Живковић, Мијатовић, Костић, Глигић (Јанковић).

Данас су одигране још две утакмице 11. кола. ФАП је у Косјерићу победио Црнокосу са 1 :0 а Севојно је као домаћин високо поразило последњепласирани Парменац са 6 :0 и са 23 бода преузело вођство на табели. Друга је Слога са 22 а чачанска Слобода трећа са 20 бодова. Тренутни лидер Севојно има  једну утакмицу више  одиграну. У наредном 12. колу Слога дочекује екипу Црнокосе.