Фудбалски викенд: Вишесава савладала Перућац, пораз Слоге од Златара

ВИШЕСАВА - ПЕРУЋАЦ 2:0Вишесава боља од Перућца-2:0

Овог викенда игране су утакмице 25. кола Западно-моравске зоне и 29. кола Златиборске окружне лиге. Зонаш Слога је на свом терену поражена са 2:1 од Златара из Нове Вароши и са 32 бода  задржала пето место на табели. У наредном, последњем колу,  Слога гостује у Сјеници. На табели убедљиво води Таково са  55    бодова, друго место заузима ариљска Будућност која је укњижила 42 бода. Зачеље табеле држе Орловац и Јединство Путеви.

На терену са вештачком травом  Спортског центра „Браћа Милутиновић“  у Бајиној Башти данас је игран локални дерби, Вишесава је као домаћин дочекала екипу Перућца.  Вишесавци су овога пута били бољи од свог љутог супарника и потпуно заслужено  са 2:0 савладали Перућац. Поузданог чувара мреже Перућца Бодирогу у 6. минуту савладао је Ђорђевић,  а коначан резултат поставио је Мијатовић у 85. минуту. И Перућац је  имао шанси за погодак, два пута су нападачи Перућца  погађали пречку и стативу. После овог кола Перућац је са 53 бода на 4. месту, док је Вишесава овом победом поправила пласман и сада заузима десето место са 27 бодова. У последњем колу  играју се два дербија, Вишесава  иде на ноге Чајетини, а Перућац дочекује лидера,  екипу Јасена.