Sloga - Crnokosa Рутински до победе над ЦрнокосомSloga - Crnokosa

У 12. колу првенства  Западно – моравске зоне  фудбалери Слоге  из Бајине Баште на свом терену убедљиво су савладали   Црнокосу из Косјерића  са 3: 0 , полувреме 2 :0. Голове су постигли Живковић u 14. , Филиповић у 40. и Југовић у 75. минуту. Слога је била много боља од гостију из Косјерића и победа је могла бити изражена и са већим бројем голова.

Duel Andrica i Joksimovica-
Дуел Андрића и Јоксимовића

Слога је данас играла у саставу Голубовић, Глигић (Лукић) Ђорђевић, Николић ,(С.Живковић), Божић  (Ђерић), Филиповић,(Југовић), Андрић, П.Живковић (Милосављевић ) Јевтић,  Мијатовић, Јанковић .

Судија Немања Томић из Чачка није имао тежак задатак и обавио га је коректно.  Данас је одиграна још једна утакмица 12. кола, ФАП и Пријевор играли су нерешено, без голова.

Sloga-Crnokosa 02
Пуне руке посла за голмана гостију

ТРЕНЕР ВЛАДИМИР ЈАШИЋ:

-Црнокоса је имала проблема у играчком кадру, али смо и ми  наступили без Тошића и Костића  јер су паузирали због жутих картона.  Већ у трећем минуту шансу је имао С. Живковић. Потом смо на време дали гол и то нам је омогућило да играмо  још сигурније. У игри је било шест бонус играча. Јако ми је драго да су пружили добру игру. Врло ми је битно да играчи, који су били у проблемима са картонима, овај пут нису их добили. Генерално речено, била је то једна добра утакмица у којој смо узели три бода. Већ од сутра спремамо се за тешко гостовање у Пријевору. Истоимена екипа је у доброј форми па нам неће бити лако – каже тренер Слоге Владимир Јашић.

После овог кола Слога је преузела вођство на табели са 25 бодова. У наредном 13. колу Слога иде у госте Пријевору.