Фудбал: Победа Слоге у Крупњу

Igaci Sloge izlaze na terenSjajnp prolećno izdanje Sloge

РАЂЕВАЦ САВЛАДАН СА  3:0, БАЈИНОБАШТАНИ НА КРАЈУ 6. НА ТАБЕЛИ

Сјајно је Слога завршила пролећну сезону у зони Дрина данашњом високом победом на гостовању у Крупњу. Са 3:0 победила је Рађевац. Била је то 12. пролећна победа Бајинобаштана. Први гол постигао је Ивановић у 17. минуту. На 2:0 повисио је капитен Јанковић у 63. Коначан резултат поставио је штопер Максимовић у 75. минуту.  Слога је играла у саставу: Голубовић, Андрић, Митровић, Николић, Максимовић, Ж. Костадиновић, Ивановић, Божић, Јанковић, М.Костадиновић, Филиповић. Играчи, тренер Ратко Веселиновић и управа, на челу са председником Предрагом Живковићем, зслужују похвале за потпуну стабилизацију Слоге и вансеријско пролећно издање. Слога је овогодишње првенство завршила на шестом месту са 50 освојених бодова.